Hakkımızda

Şirketimiz, 1998 yılında kanatlı et ve ürünlerinin dağıtımını yapmak amacıyla kurulmuştur. 2005 yılında ürün portföyü genişletilerek 2012 yılına kadar gıda sektöründe çeşitli ürünlerin distribütörlüğü yapılmıştır. 2010 yılında halen Merkez Depo olarak kullanılan tesisini hizmete açmıştır. 2012 yılı ortalarında yeni bir açılım yapılarak “Gıda Dışı Ürün” pazarlama kararı da alınmıştır. 2014 yılına gelindiğinde Rampa Akıncı Depo hizmet vermeye başlamıştır. 2016 yılında Eskişehir’e Ankara Dışında ilk lojistik deposunu kurmuştur.

Şirket günümüze geldiğimizde halen Eczacıbaşı Girişim, Ekici Peynir, Nutricia, Henkel Temizlik, Tariş, Barilla, Nivea, Çotanak, Doğanay ve Yuva Maya firmalarının ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaktadır.

Rampa Gıda Ürünleri Pazarlama A.Ş; uzun yıllara dayanan tecrübesi, üstün hizmet anlayışı, köklü finansman gücü, yenilikçi bakış açısı, ekipman olarak üst düzey ve teknolojik altyapısı ve kaliteli ürün portföyü ile sektörün lider kuruluşlarından biri olarak halen Ankara, Kırıkkale ve Eskişehir illeri ve ilçelerine tecrübeli personeli ve güçlü araç filosu ile hizmet vermektedir.

Şirketimiz belirli periyotlarla Güncel Bağımsız Denetim Danışmanlık ve YMM A.Ş. tarafından denetlenmektedir.

Dönem :

01.01.2016 – 31.12.2016

İsim Soyisim / Ticaret Ünvanı :

Güncel Bağımsız Denetim Danışmanlık ve YMM A.Ş.

Bağımsız Denetim Resmi Sicili :2013017

Adres : Cinnah Caddesi Kuloğlu Sokak No: 31 / 4-5 ÇANKAYA / ANKARA

Misyon ve Vizyon

Şirket Misyonu ; 
Portföyünde bulunan sektörün lider firmalarının ürünlerini benimsemek ve perakendeci müşterileri ile sağlam köprüler kurmak, bayisi olduğu ürünleri hızlı, eksiksiz ve gerekli koşullarda dağıtmak ve dağıtılan ürünlerin nihai tüketiciye ulaşması için gerekli çalışmaları yapmak.

Şirket Vizyonu ; 
Sektörün yükselen değeri olarak Türkiye ve Dünya Markalarının tercihi olmak.